مهندسی و انفورماتیک آینده
طراحی و برنامه نویسی وب سایت برنامه نویسی ویندوز و اندروید سیستم های اتوماسیون تحلیل داده ها
سلام! محسن مختاری هستم. کارشناس نرم افزار، برنامه نویس و توسعه دهنده وب، برنامه نویس ویندوز و سایر پلتفرم های دسکتاپ و همراه. همچنین دارای تجربه کاری در زمینه اتوماسیون های اداری و سیستم های رزرواسیون و تحلیل آماری داده ها هستم.
مطالعه بیشتر...
طراحی و برنامه نویسی وب سایت
طراحی همه چیز نیست، زیبایی تنها بخشی از کار طراحی وب است. چه بسیار سایت هایی که گرافیک شکیل و سنگینی دارند و پس از زمان لود طولانی با ظاهری بسیار چشم نواز هیچ کارکردی جز یک تابلوی نقاشی ندارند!
طراحی جزئی جدایی ناپذیر از کار طراحی وب است اما در کنار یک برنامه نویسی قدرتمند و هدفمند معنا می یابد. په بسا در یک صفحه عادی وب بیشتر از 1000 خط کد نوشته شده باشد چرا که مسائل امنیتی و ریزه کاری های زیادی وجود دارد که باید در کنار زیبایی صفحات به آنها توجه شود.
راه اقناع سلیقه مشکل پسند شما، چیزی جز طراحی زیبا و گرند در کنار برنامه نویسی قدرتمند نیست. تعرفه ها...
برنامه نویسی ویندوز و اندروید
برنامه های ویندوز هم نیاز به ظاهری کاربرپسند و زیبا دارند. برنامه نویسی آندروید نیز در دنیای گجت های همراه امروزی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.
ظرافت و حداکثر کارایی در کمترین فضا اصل مهمی در طراحی برنامه های همراه است. این موارد جز با تجربه و بررسی بزرگترین و محبوب ترین برنامه های این حوزه در دنیا قابل دستیابی نیست.
تجربه کاری و استفاده از آخرین متدهای توسعه نرم افزار پیشکش شما که در انتخاب بسیار دقت می کنید. تعرفه ها...
سیستم های اداری، اتوماسیون، تحلیل داده ها و ...
در جهان مدرن امروز برای انجام هر کاری راه آسان تری وجود دارد. استفاده از روش های نرم افزاری و سخت افزاری برای مرتفع کردن نیازهای روزمره ادارات و سازمان ها اجتناب ناپذیر است.
انرژی زیادی که در انجام روال های قدیمی در ثبت نام دانشگاه ها، مراحل ثبت نام و مصاحبه، استخدام، و دیگر کارهای دولتی و سازمانی به هدر می رود، می تواند با پیاده سازی سیستم های اتوماسیون صرف کارهای مهم دیگری شود.
تخصص در یافتن راه های بهینه انجام کارهای سنتی و نیز تشخیص زمینه های جدید کاری جهت پیاده سازی سیستم های خودکار؛ تقدیم به شما. تعرفه ها...
امروز